top of page

Belgisch Kampioenen 2024

Op zondag 21 april 2024 vond het Belgisch Kampioenschap Rolstoeldansen plaats in Rotselaar.


Rolstoeldansclub ‘De keerbergse Amigo's’ gesteund door Para Dance Belgium, Gemeente Rotselaar, BPC en G-sport Vlaanderen heeft de organisatie van het Open Belgisch Kampioenschap 2024 op zich genomen.


Het was een zeer aangename dag, met een grote opkomst van dansers uit zowel België als Nederland! De wedstrijd werd geopend met de freestyle categoriëen, waarbij we zowel solo-dansers, combi-paren, duo-paren als groepen aan het werk zagen.

Daarna was het de beurt aan het stijldansen, eerst ballroom en daarna latin. Er werd natuurlijk ook single gedanst en ook de kinder en de senioren kwamen in hun eigen reeks aan de beurt.


Er waren 5 nationale jury-leden die alle dansers professioneel beoordeelden (Olivia Zhang, Anita Bosmans, Marianne van Lierop, Hilde de Bel en Gudrun van Durne), zij stonden onder leiding van de juryvoorzitster Leona Pellens. De presentatie van de dag werd gedaan door Jef Boudewijns, DJ Herwig Servotte zorgde voor geweldig muziek en scruteneer Marc van Breda zorgde dat alle punten juist geteld werden!






Volgende dansers mogen zich Belgisch Kampioen 2024 noemen: - D-klasse duo 1 standaard: Lise Verstreken & Carina Glassée (Keerbergse Amigo's) - D-klasse duo 2 standaard: Danielle Serwy & Jana Van Den Berg (Sensation) - D-klasse combi 2 standaard: Patricia Meutersmans & Hugo Holloigne (Keerbergse Amigo's)

- D-klasse duo 2 latin: Danielle Serwy & Jana Van Den Berg (Sensation)

- A-klasse duo 1 standaard: Jana & Jelien Vanes (Keerbergse Amigo's) - A-klasse duo 2 standaard: Hilde & Caroline Uyterhoeven (Keerbergse Amigo's)

- A-klasse duo 1 latin: Jana & Jelien Vanes (Keerbergse Amigo's) - A-klasse duo 2 latin: Hilde & Caroline Uyterhoeven (Keerbergse Amigo's) - H-klasse Duo 1 standaard: Klaartje Peeters & Greet Kenis (Rolling Stars) - H-klasse Duo 2 standaard: Elien & Greet Bervoets (Rolling Stars) - H-klasse Combi 2 Standaard: Devona & Shardée Boessen (Rolling Stars) - H-klasse Duo 1 Latin: Klaartje Peeters & Greet Kenis (Rolling Stars) - H-klasse Duo 2 Latin: Elien & Greet Bervoets (Rolling Stars) - H-klasse Combi 2 Latin: Elien & Greet Bervoets (Rolling Stars) - Single Conventional Women 1: Stephi Jacquemyn (Rolling Stars) - Single Conventional Women 2: Sofie Cox (Dansprovant) - Senioren Duo 2 standaard: Linda Küll & Marcel Smet (Dansprovant) - Senioren Combi 2 standaard: Patricia Meutersmans & Hugo Holloigne (Keerbergse Amigo's) - Kids duo : Anaëlle Bots & Jitske Boes (Rolling Stars) - Kids combi: Lisse De Bondt & Helena van Hove (Rolling Stars) - Freestyle Single Women 1: Silke Jansen (Rolling Stars) - Freestyle Single Women 2: Sofie Cox (Dansprovant) - Freestyle Duo 2: Silke & Frauke Jansen (Rolling Stars) - Freestyle Combi 2: Devona & Shardée Boessen (Rolling Stars) - Freestyle kids: Mini Stars (Rolling Stars) - Freestyle groepen: Rolling Stars


Alle resultaten van de wedstrijd kunnen bekeken worden op onderstaande link: https://www.paradancebelgium.com/uitslagen



60 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page